Na prodej


 

Videa můžete shlédnout zde/Videos here:

www.youtube.com/watch?v=UDyhgaCFH_Q&feature=youtu.be

http://youtu.be/_mRg95_1qns


 

V tuto chvíli nemám žádná štěňátka/ not pups at this moment

 

 

Nabízím na prodej 2 skvělé pejsky. Přecházím na krávy a nemají u mne využití jaké by si zasloužili:

I begin cow breeding and I must sold few great dogs (sheep dogs):

 

1/ Uno Gulden Land - prověřený v chovu. Štěňátkům předává svou velmi kontaktní a povahu (psi i pro život...), pravidelnou kresbu, pevné zdraví a pěkný rámec. Jsou úspěšná ve sportech i na vrcholové úrovni, vpráci se zvířaty i jako skvělí společníci.

Uno je samozřejmě i dobrý pes na práci s ovcemi, ale dávám přednost jeho prodeji do rodiny jako společníka a chovného psa (pro jeho velmi kontaktní povahu)

více info na jeho stránce zde

Uno is very good and friendly dog. He has very sweet nature. He is FCI stud dog and ISDS reg. His offsprings has sweet nature like him, strong health  and very nice markings. They are very good sport dogs (at higghest level too) and working dogs with sheep. He has great pedigree and best health tets. For his sweet nature I prefere sold him to family like a pet and stud dog.

More info about him here

 

2/ Yori Gulden Land- Yori je skvělý pes! Má velmi milou a přátelskou povahu, při práci je však velmi nekompromisní. Je to perfektní farmářský pes, který spolehlivě rozpohybuje i vzdorné ovce - nebojí se kousnout. Vhodný i pro práci s velkým stádem. S kravami nepracuje. Je FCI a ISDS registrován. Vzhledem k jeho původu a skvělým zdravotním výsledkům by byl vhodný i jako výborný chovný pes.

Více info na jeho vlastní stránce zde

Yori is great dog! He has very friendly nature, but hard at work. He is great farm dog, he dont have problems with bite a sheep. He can work with big sheep flock too. Yori dont work with cows. He is ISDS and FCI registration , great pedigree and best health tests. He can be very good stud dog!

More info about him here

Zájemci mne mohou kontaktovat na info@agroturistika.org, nebo 728784722.

You can contact me at info@agroturistika.org or +420 728784722

 

 


 


Beru záznamy na jehňata

 

Zájemci mne mohou kontaktovat na ( contact us)  info@agroturistika.org , nebo na tel. +420  728784722